طرح جدید پیش فروش محصولات ایران‌خودرو آغاز شد (مرداد ۹۷)

آرشیو اخبار
چاپ مطلب

طرح جدید پیش فروش محصولات ایران‌خودرو آغاز شد (مرداد ۹۷)

تعداد کامنت : ۰
یکشنبه, مرداد ۲۱, ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۵
نویسنده : mohsen.nakhjavani@gmail.com
کد خبر: ۱۰۰

بازار خودروهای داخلی این روزها منتظر عرضه‌های مختلف از سوی خودروسازان بوده و اغلب این طرح‌های فروش به صورت بلند مدت بوده و خبری از فروش فوری از سوی این شرکت‌ها نیست. گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط فروش محصولات خود رونمایی کرد که ۱۳ محصول این شرکت در آن قابل سفارش خواهد بود.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط پیش فروش محصولات خود رونمایی کرد که طبق آن مشتریان می‌توانند از بین ۱۳ خودروی مختلف و پرطرفدار این شرکت سفارش داده و با موعد تحویل‌های مختلف و سود مشارکت مشخص، محصول سفارش داده شده را تحویل بگیرند.

فروش خودروهای کارکرده ایران‌خودرو گرانی خودرو محصولات ایران‌خودرواز جمله شرایط خاص این طرح پیش امکان صلح تا یک مرتبه است که مشتریان قادر به معامله حواله‌های خود خواهند بود. کد کلاس و رنگ خودرو نیز بنا بر صلاحدید گروه خودروسازی ایران‌خودرو قابل تغییر خواهد بود. همچنین در این طرح پیش فروش هر کد ملی صرفا قادر به ثبت یک سفارش خواهد بود و مشتریان حقوقی و نمایندگی امکان ثبت نام نخواهند داشت.

همچنین این خودروها بدون قیمت قطعی قابل سفارش بوده که قیمت قطعی آنها در زمان صدور دعوتنامه و طبق قیمت روز کارخانه محاسبه می‌شود. در ادامه لیست خودروهای قابل سفارش در این طرح پیش فروش تقدیم شما می‌شود:

پژو پارس اتوماتیک۱- پژو پارس سال در رنگ‌های مختلف قابل سفارش بوده و پیش پرداخت لازم برای آن ۲۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تعیین شده است. 

۲- پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در رنگ‌های متفاوت قابل سفارش بوده و پیش پرداخت لازم برای آن ۲۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قید شده است.

۳- پژو ۲۰۶ تیپ ۵ در رنگ‌های مختلف قابل سفارش بوده و پیش پرداخت لازم برای آن ۲۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قید شده است.

۵- پژو ۴۰۵ بنزینی اس‌ال‌ایکس در ۵ رنگ قابل عرضه بوده و پیش پرداخت لازم برای آن ۲۱ میلیون تومان قید شده است.

۶- پژو ۴۰۵ جی‌ال‌ایکس بنزینی در رنگ‌های نقره‌ای، خاکستری متال و مشکی قابل سفارش بوده و پیش پرداخت لازم برای آن ۱۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

رانا LX محصولات ایران‌خودرو۷- رانا ال‌ایکس در رنگ‌های متفاوتی قابل سفارش بوده و پیش پرداخت لازم برای آن ۲۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قید شده است.

۸- سمند ال‌ایکس سال بنزینی در رنگ‌های مختلف قابل عرضه بوده و پیش پرداخت موردنیاز برای آن ۲۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قید شده است.

۹- سورن ال‌ای‌ایکس که در رنگ‌های سفید، خاکستری متال، مشکی، آبی کبود و آبی رویال قابل عرضه بوده و پیش پرداخت موردنیاز برای آن ۲۳ میلیون تومان قید شده است.

۱۰- دنا در دو تریم مشکی و دو رنگ در رنگ‌های نقره‌ای، خاکستری، مشکی، سفید و آبی کبود قابل سفارش بوده و پیش پرداخت موردنیاز برای آن ۲۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

۱۱- اچ۳۰ کراس که این روزها خبر جایگزینی آن با تندر ۹۰ وجود دارد در رنگ‌های خاکستری، مشکی، نقره‌ای، سفید، آبی رویال، قرمز متالیک و نارنجی قابل سفارش بوده و پیش پرداخت لازم برای آن ۳۰ میلیون تومان قید شده است.

۱۲- هایما اس۷ توربو که در رنگ‌های سفید، نقره‌ای، مشکی، خاکستری، ذغالی و قهوه‌ای اسپرسو قابل عرضه بوده و پیش پرداخت لازم برای آن ۶۳ میلیون تومان تعیین شده است.

ایران‌خودرونکات مهم پیش فروش مشارکت در تولید ایران‌خودرو

۱- سود مشارکت تمامی طرح‌ها ۱۶ درصد و سود انصراف ۱۴ درصد عنوان شده است.

۲- موعد تحویل موجود برای همه خودروها به جز هایما اس۷ خرداد، تیر و مرداد ۹۸ عنوان شده که موعد تحویل هایما اس۷ آبان، آذر و دی ۹۸ قید شده است.

افزودن دیدگاه جدید