آرشیو [name]

مسعود خوانساری می‌گوید: شرایط آغاز به کار دولت یازدهم به‌گونه‌ای نبود که هر کسی توان نجات اقتصاد را داشته باشد. در شرایط تحریم‌های شدید بین‌المللی و رکود تورمی که اقتصاد را در‌برگرفته بود، انجام حرکات اصلاحی بسیار مشکل بود.

جمعه, اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۷

در این مطلب به این نکته خواهیم پرداخت که با بودجه‌ای برابر با ۶۰ میلیون تومان، کدام یک از خودروهای چینی را می‌توان به صورت صفر کیلومتر یا کارکرده تهیه کرد؟

لازم به ذکر است که قیمت‌های ذکر شده در این مطلب مربوط به نیمه اول مردادماه سال جاری بوده و با توجه به شرایط آشفته بازار خودرویی کشور، نمی‌توان به صورت قطعی تا پایان ماه جاری قیمت‌ها را ثابت تلقی کرد.

۱-ام وی ام ۵۵۰

یکشنبه, مرداد ۲۱, ۱۳۹۷ - ۰۵:۲۲

باید شکرگزار باشیم، که حداقل خودروسازان چینی وجود دارند چون در غیر اینصورت ما باید همچنان سوار پژو ۴۰۵ می‌شدیم. در این مسئله که خودروسازان چینی در سالهای گذشته، ایران را آزمایشگاه خود کرده‌اند شکی نیست و کشور ما در رشد آنها بی‌تاثیر نبوده اما حال که خودروسازان این کشور رشد داشته‌اند باید منتظر بمانیم تا آنها نیز با منت خودروهایشان را در اختیار ما قرار دهند. جک اس ۵ را می‌توان یکی از شاسی‌بلندهای چینی دانست که به‌دلیل کیفیت بیشتر از محصولاتی مانند لیفان ایکس ۶۰ و چری ایکس ۳۳، محبوبیت پیدا کرد. زوتی T600 جدیدترین خودروی چینی برای بازار ایران است.

یکشنبه, مرداد ۲۱, ۱۳۹۷ - ۰۵:۲۴

در این مطلب قصد داریم به مقایسه دو خودرو با نام‌های بسترن B30 و رنو مگان در بازه قیمتی تقریبا یکسانی بپردازیم و با نگاهی کلی و جامع به این دو مدل، برتری هر یک را نسبت به دیگری در هر بخش بیان خواهیم کنیم.

۱-معرفی کلی

یکشنبه, مرداد ۲۱, ۱۳۹۷ - ۰۵:۲۵

بدون‌شک پارس‌خودرو پر مخاطب‌ترین خودروساز داخلی است چرا که با نگاهی به محصولات این برند متوجه خواهید شد که مردم به خودروهای آن اعتماد دارند. این خودروساز از گذشته با تولید مورانو، ماکسیما، مگان، تندر ۹۰ و ساندرو، بسیار پرطرفدار بوده است. چندسالی هست که پارس‌خودرو بعنوان بخشی از صنایع خودروسازی سایپا فعالیت می‌کند و سایپا در زمانی که حس کرد برلیانس ظرفیت‌های بیشتری دارد، تولید این خودرو را به پارس‌خودرو سپرد و فروش خودروهای برلیانس روز به روز افزایش یافتند.

یکشنبه, مرداد ۲۱, ۱۳۹۷ - ۰۵:۲۶