آرشیو [name]

لیفان X50 از جمله خودروهای نسبتا پرطرفدار محصولات کرمان موتور است که چند سالی است در بازار هم‌رده‌های خود توانسته سهم خوبی را کسب نماید که این شرکت به دلیل مشکلات موجودش در فروش سایر محصولات ، اقدام به عرضه طرح فروش نقد و اقساط برای این خودرو کرده است که با توجه به جزئیات آن به نظر می‌رسد مورد توجه مشتریان قرار بگیرد.

یکشنبه, مرداد ۲۱, ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۸

دو روزی است که گروه خودروسازی سایپا طرح فروشی را آغاز کرده است که در آن خودروهایی مثل برلیانس، پراید و آریو با قیمت‌های کارخانه و رسمی عرضه می‌شوند و در کمال تعجب صدها سفارش در همان لحظات اولیه برای این خودروها ثبت شده و حالا بسیاری از خودروهای عرضه شده در این طرح به اتمام رسیدند و بعضی از آنها باقی مانده‌اند.

یکشنبه, مرداد ۲۱, ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۰

بازار خودروهای داخلی این روزها منتظر عرضه‌های مختلف از سوی خودروسازان بوده و اغلب این طرح‌های فروش به صورت بلند مدت بوده و خبری از فروش فوری از سوی این شرکت‌ها نیست. گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط فروش محصولات خود رونمایی کرد که ۱۳ محصول این شرکت در آن قابل سفارش خواهد بود.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط پیش فروش محصولات خود رونمایی کرد که طبق آن مشتریان می‌توانند از بین ۱۳ خودروی مختلف و پرطرفدار این شرکت سفارش داده و با موعد تحویل‌های مختلف و سود مشارکت مشخص، محصول سفارش داده شده را تحویل بگیرند.

یکشنبه, مرداد ۲۱, ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۵

بازار خودروهای داخلی به دلیل عدم عرضه محصولات توسط خودروسازان دچار نوسان شده و فاصله قیمتی محصولات داخلی از کارخانه تا بازار بسیار زیاد شده و بعضا تا ۲۰ میلیون تومان نیز رسیده است که با ورود نصف و نیمه شرکت‌هایی مثل ایران‌خودرو در ارائه طرح‌های پیش فروش، کمی از این التهاب فروکش کرده است.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط پیش فروش محصولات خود که با عنوان طرح فیروزه‌ای از آن نام برده می‌شود، خبر داد که مشتریان می‌توانند با شرایط خاص و با موعد تحویل یکسال آتی، اقدام به خرید خودروهای این شرکت نمایند.

یکشنبه, مرداد ۲۱, ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۷

در طول تاریخ پرفرازونشیب صنعت خودروسازی، شرکت‌هایی بوده‌اند که یا با شکست کامل مواجه شده‌اند و یا به دلیل ورشکستگی، توسط شرکت‌های بزرگ‌تری خریداری شدند؛ اما دراین‌بین برندهایی نیز بوده‌اند که زمانی دست به تولید خودروهای جذاب و نه صرفاً یک وسیله نقلیه معمولی می‌زدند ولی امروزه آن جذابیت خود را ازدست‌داده و تبدیل به برندهای خسته‌کننده‌ای در بازار جهانی شده‌اند.

با چرخان باشید تا ۶ برند بزرگ را که بعضی از آن‌ها می‌توانند دوباره به شکوه سابق برگردند، به شما عزیزان معرفی نماییم.

بیوک

یکشنبه, مرداد ۲۱, ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۰